Ağır fondetenler kullanmak yerine ışıitıiı pudralar en mantıklısıdır.Gerek davetlerde gerekse ortamlarda şık bi görünüm kazandıran ışıltılı pudralarla ışıl ışıl parlayan bir bayan olduğunuzu düşünün. Hele ki yüz renginize uyuımlu açık pudraları da kullanıyorsanız göz kamaştırırsınız.
Cildin her türlü kusurunu örten pudralar, aynı zamanda güzellik katmada da üstüne yoktur. Ten rengine yakın bi pudra seçilerek makyaj yapılması durumunda güzelliğinize güzellik katmış olursunuz.
Yüzünüzde sivilceler veya siyah tanecik şeklinde lekeler bulunuyorsa ışıltılı pudralara sizin için önerebileceğim pudralardandır. Lekelerin kaybulması ve yüzünüzün pürüzsüz hale gelmesi için ışıltılı pudralar inanılmaz etki sağlayacaktır. Makyajın en önemli kurallarından bir tanesi yüzün makyaja hazırlandığı zemin olarak düşünüyorum. Tercihimi de ışıltılı pudralardan yana kullanıyorum.
En güzel ve ilgi çekici ışıltılı pudralar, yüzünüzün tenine uygun olanıdır. Çünkü doğal gürünüme sahip olmak en mantıklısıdır.
Peki en iyi pudrayı nasıl seçerim?
O zaman fresh minaral pudra ilk tercihlerim arasındadır. Hem doğal güzellik katması hemde cildinize nefes aldırması yönüyle muhteşem gürünüme sahip ışıltılı bir pudradır. Aynı zaman da kolayca silinebilme özelliğine sahiptir. İkinci tercih olarak minarel powder pudrayı tavsiye edebilirim. İçerisinde hem güneşten kurayan madde hemde silmeden uyusanız dahi herhangi bir sivilcelenme yada yağlanma kesinlikle yapmayan bir ışıltılı pudra özzeliğne sahiptir. Bunun yanı sıra yves rocher markasınıda tercih edebilirim. Nemlendirme özelliğine sahiptir. .
Işıltı veren pudra markalarını soracak olursanız;
-Yves Rocher ışıltı veren pudra
-Pressed Powder Medium pudra
-Physicians Formula Super BB pudra
-Gosh BB Pudra
-Mineral Powder ponponlu pudra
-Mineral Powder bronzlaştırıcı pudra
-Fresh Mineral ponponlu pudra
-Garnier pudra
Bu pudraları uygun fiyatlarda mağazalarda bulma şansına da sahipsiniz. Tabi ki benim önerim eczaneler de almanızdan yanadır. Hem daha sağlıklı hemde daha güvenilir olmuş olur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER