İlkbahar ve Yaz aylarının vazgeçilmezi olduğunu düşündüğümüz yeni parfümleri bir araya getirdik. Güneşli olan aylarda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız. Hafif, taze, çiçeksi ve baharatlı parfümlerden seçmiş olduğumuz listemize göz atın.

Yves Saint Laurent, Black Opium

Dinamik, enerjik, Black opium ve korkusuz kadınlar için ideal. İçeriğinde beyaz çiçek, vanilya, kahve ve odunsu notalar var. Baharatlı oryantal bir koku olan black opium modern ve aynı zmanda zamansızdır.

Michael Kors, White

Michael Kors’un ihtişamlı stilinden ve beyaz renkten ilham alarak tasarladığı parfümü Michael Kors white, ikonik tuberose’un en yeni yorumu. Saf kokuları seven kadınlar için idealdir. İçeriğinde ylang, menekşe yaprakları, frezya, beyaz şakayık,amber ve vanilya gibi notalar yer alıyor.

Moschino Toy

 

Parfümün tepe noktasında fresh odunsular, mandalina, nemli ağaç yosunu, ardıç meyvesi ve bergamut bulunuyor. jeremt Scott tarafından tasarlanmıştır. Teddy Bear, Moschino Toy görüntüsünde ki oyuncak ambalajında ve ”Bu bir moschino oyuncağı değildir.” İbaresiyle kadınların beğenisine sunuluyor.

 

Neşeli, şakacı ve espirili kadınlar için ideal bir kokudur. İçeriğinde Huş ağacı, taç yaprağı sütü, gardenya, neroli, portakal çiçeği ve beyaz musk bulunuyor. Bu parfümle hayata daha kaygısız bakacaksınız.

Rouge By Rihanna

Rihanna, Rouge’u gibi cesur, şehvetli, kendine güvenli ve feminen kadınlar için yaratmış. Sınırları zorlamayı seven kadınlar için ideal olup çiçeksi içeriğiyle şehvetli bir kokudur.

Victoria’ s Secret, Love Me 

 

Love me neroli çiçeği, fransız nergisi ve şekerli kehribar ile baştan çıkarıcı ve aşık eden bir kokudur. Seksi olmayı tu

tku haline getirmiş kadınlar için tasarlanmıştır.

Hugo Boss, Hugo Woman

Çiçeksi ve mevsimsi olan bu parfüm gözüpek, tutkulu ve kendi tarzında yol alan kadınlar için yaratılmıştır. İçeriğinde sandal ağacı, zambak, Böğürtlen, yasemin ve ambar gibi notalar vardır.

Dolce Gabbana Dolce Floral Drops

 

Dolce Floral Drops 2014 yılında çıkarılan Dolce’nin farklı bir versiyonudur.Daha taze çiçeksi ve fresh bir koku. Taze çiçek ve Üzerinize dökülen çiğ taneleri ilham alınarak hazırlanmıştır.Parfümde nilüfer, nergis, papaya, neroli gibi beyaz çiçeklerin kompozisyonu tercih edilmiştir.

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER