Yaz aşkları kısa süreli olduğu için eğlenceli ve romantik geçer. Siz yaz aşkınızın sadece bir mevsimle sınırlı olmasını istemiyorsanız ve çok etkilendiyseniz. Kalıcı olması için çaba göstermeniz gerekebilir. Kısa süreli yaz aşkınızı nasıl kalıca bir ilişkiye dönüştüreceğinizi yazımızın devamını okuyarak görelim.

  1. Kendinizden Emin Olun: Duygularınızdan emin olmadan yaz aşkınızı gerçek bir ilişkiye çevirmeye çalışmayın. Tatilin verdiği rahatlık ve eğlence ile ilişkinizin hep yolunda gideceğini düşünebilirsiniz. Ama ne yazık ki devam edeceği anlamına gelmez. Bu yüzden karşınızda ki kişiye olan hislerinizden emin olmanız ve her koşulda bu birlikteliği yürütmek isteyip istemediğiniz önemlidir.
  2. Ortak Bir Çevre Oluşturun: Çok düşündünüz ve yaz aşkınızın kalıcı olmasını istediğinize karar verdiniz. Bir sonra ki adımınız ortak bir çevre oluşturmak olmalıdır. Yaz aşkınızın kimlerle tatile geldiğini öğrenin hatta onlarla samimiyet kurun. Böylece tatil bitince onunla görüşebilmek için çevresindeki insanları bahane olarak gösterebilirsiniz. Sizde aynı şekilde arkadaşlarınızı onunla tanıştırabilirsiniz. Partnerinizi kendi çevrenize çekmek, gelecek için doğru bir mesaj verebilir.
  3. Gelecek Planları Yapın: Yaz aşkınıza kesinlikle onunla evlenmek istediğinizi söylemeyin. Fakat birkaç ay sonra ortak planlar yapabilirsiniz. Yaz sonrası sizinle hayaller kurmasını sağlamanız çok önemlidir. Sonbaharda film festivaline birlikte gitmek isteyebilir, eve gidince ona özel makarnanızı yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.
  4. Sorunlarıyla İlgilenin: Size basit ve eğlenceli gelebilir ancak bunu ciddi bir ilişkiye çevirmek için tam tersini yapabileceğinizi ona göstermelisiniz. Sorunlarıyla ilgilenip sadece yaz aşkı olmadığınızı göstermelisiniz. Sıkıntılarını dinleyip yardımcı olmaya çalışmanız oldukça iyi bir etki bırakabilir. Ona tatil dışında ki hayatıyla, işiyle ve ailesiyle ilgili sorular sormalısınız bu çözülmesini sağlayacaktır.
  5. Kendinizi Tamamen Açmayın: Çoğu erkek karşısındaki kadının tamamen çözüldüğüne inandığında soğumaya eğilimli olur. Bu yüzden kendinizi tamamen açmamaya gizemli olmaya özen gösterin. Kendinizi doğru ifade etmeli ancak tüm sırlarınızı bir anda ortaya dökmemelisiniz bu partnerinizin ilgisini azaltabilir. Dahasını merak etmesini sağlamak yaz sonunda da sizinle görüşmeye devam etmesi için bir sebep olacaktır.
  6. Ona Karşı Açık Olun: Tatilin son günlerinde, hala gelecekle ilgili planınız yoksa ona hislerinizi söylemenizde fayda var. Tatil dışında da onunla görüşmek istediğinizi söylemek diğer tüm taktiklerden daha etkili olacaktır. Erkekler ipleri eline alan açık sözlü kadınları daha fazla çekici bulur. Tüm bu tavırlarınız sizinle görüşmeye devam etmesi için bir neden olacaktır. Kafasında ki soru işaretleri kalkmış ciddi bir ilişki yolunda ilerlemiş olacaksınız.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER