En Kolay Gece Makyajı

Hedefimiz mükemmellik ise atacağınız ilk adım makyaj olmalıdır. Sürekli yeni denemeler yaparak kendinize en uygun kusursuz sonuca ulaşabilirsiniz. Denemeden bilemezsiniz ..işte şimdi denemenin tam zamanı  kusursuz bir cilt, uzun ve dolgun kirpikler  ve de rujla şahlanmış dudaklar  …

Her geçen gün bir yenisi eklenen makyaj trendlerinin takibini yapmak ne kadar zordur hepimiz biliriz. Hangi ürünü nerede nasıl kullanacağımızı şaşıyoruz. Özellikle akşamları dışarı çıkmak istediğimizde iddialı ve çekici makyaj yakmak isteriz ama onlarda ürün arasında kararsız kalarak kayboluyoruz. Hem zamanla yarışıp hem de kalıcı güzel ve çekici makyaj nasıl yapılır. İşte size cevabı …

Kusursuz Görünümlü Fondöten

Gece makyajının olmazsa olmazıdır kusursuz görünümlü bir cilt. Ciltte ki kusurları kapatıp, ışıl ışıl görünen bir ten oluşturarak işe başlayabilirsin. Cildinize en uygun fondöteni seçerek fırça yada sünger yardımıyla cildinizin ortasından başlayarak uygulayabilişiniz. Ayrıca sünger yada fırçanızı ıslatarak fondötenin cildinizde daha doğal durmasını sağlayabilirsiniz.

Çarpıcı Kirpikler

Gece makyajı denilince aklımıza ışıl ışıl parlayan abarlıtı gözler gelmemeli. Far sürmeden, eyeliner çekmeden sadece rimel ile dolgun kirpikler ortaya çıkarabilir ve göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Tabi öncesinde kirpiklerinizi kıvırıp rimelinizi dipten yukarı doğru sürmelisiniz. Hem üst hem de alt kirpiklerinize sürerek yoğun hacimli ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Eğer kirpikleriniz kısa ise iki kat rimel kullanabilirsiniz. İlk kat kuruduktan sonra ikinci katıda sürmenizi öneririz.

Dolgun Dudaklar

Cesur bir makyaj denilince ilk akla gelen kırmızı dolgun dudaklardır. Dudaklarınızı gecenin yıldızı yapmak sizin elinizde. Rujunuzu kırmızı bir dudak kalemi ile çerçeveleyerek başlayınız. Ardından dudaklarınızın ortasından başlayarak kenarlara doğru sürüp geceye başlayabilirsiniz.

İşte pratik ve şık makyajınızla çok kısa bir sürede geceye hazırsın.

Şimdi eğlence zamanı !

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER